Home Indonesië Raja Ampat

Raja Ampat

Paradijs op aarde

Raja Ampat

The Orange Lotus in Raja Ampat

Hieronder tref je de mogelijkheden voor vakanties naar Raja Ampat. Elke reis wordt tot in detail op maat samengesteld en dus kunnen onderstaande opties naar wens worden aangepast. De reisschema´s van de luxe cruises staan wel vast, tenzij de schepen exclusief worden gechartered.

Raja Ampat
Raja Ampat
Raja Ampat
Raja Ampat
Raja Ampat
Raja Ampat
Raja Ampat
Raja Ampat
Raja Ampat
Raja Ampat
Raja Ampat
Raja Ampat
Raja Ampat
Raja Ampat
Raja Ampat
Raja Ampat
Raja Ampat
Raja Ampat
Raja Ampat
Raja Ampat
Raja Ampat
Raja Ampat
Raja Ampat met The Orange Lotus
Raja Ampat met The Orange Lotus
Raja Ampat met The Orange Lotus
Raja Ampat met The Orange Lotus

Ongeëvenaarde marine biodiversiteit

Dit ultieme natuurparadijs staat op de bucketlist van velen, vooral duikers. Raja Ampat is een ongerept natuurreservaat dat bekend staat om zijn adembenemende koraalriffen, kristalheldere water en een ongeëvenaarde marine biodiversiteit. Nergens op aarde tref je zoveel verschillende soorten vissoorten als hier. De 1500 eilandjes tellende archipel is vrijwel onaangetast door de mens en wordt door velen gezien als de mooiste plek op aarde.

Natuur: het gebied bestaat uit groene, bergachtige eilanden die opsteken vanuit de kraakheldere zee met de meest biodiverse marine habitats ter wereld. Hier vind je ruim 600 soorten koraal en ongeveer 1300 vissoorten. Op de eilanden leven vele zeldzame en kleurrijke vogelsoorten.

Cultuur: inheemse Papoea-tradities en invloeden van buiten kenmerken een cultuur van traditionele dans en ceremonies, waarbij de band met de natuur veelal centraal staat.

Avontuur: een bezoek aan Raja Ampat is een avontuur op zich. Dit is bij uitstek een paradijs voor duikers en liefhebbers van zeer afgelegen, maar wonderschone gebieden. Wandelingen door de jungle met al zijn geluiden zijn hier een zeer speciale belevenis.

Hotels: Raja Ampat is het beste te bezoeken met één van de kleinschalige luxe zeilcruises.

Het weer in Raja Ampat

In Raja Ampat is het het hele jaar warm. De beste reisperiode is van december tot april, wanneer de luxe zeilcruisers hier ook verblijven. De meeste regen valt in juni en juli.

Januari
31 °C 25 °C
Februari
31 °C 25 °C
Maart
31 °C 25 °C
April
31 °C 25 °C
Mei
31 °C 25 °C
Juni
31 °C 25 °C
Juli
30 °C 24 °C
Augustus
30 °C 24 °C
September
30 °C 24 °C
Oktober
31 °C 25 °C
November
30 °C 26 °C
December
30 °C 26 °C
Gemiddeld
Goed
Beste reistijd

Wat onze reizigers zeggen

The Orange Lotus

Een dikke pluim voor Rosa en collega's van The Orange Lotus. Wat hebben we genoten, samen met onze vrienden, van een prachtige reis naar Thailand. Naast de mooie hotels, de uitstekende transfers en bijzonder goede en vriendelijke lokale gidsen, waren de excursies echt speciaal. Zoveel reiskennis als Rosa als travel designer heeft, hebben we nog niet eerder meegemaakt, een verademing!

Dhr. en Mevr. Kayser • Rondreis Thailand

The Orange Lotus

We hebben enorm genoten van een fantastische reis naar Java, Bali en Moyo. Joey Marissa kwam in vloeiend Nederlands met geweldige voorstellen, die perfecte aansluiting hadden op de wensen van ons allemaal. Ook tijdens onze reis stond ze altijd voor ons klaar en wist ze zelfs een tafel voor ons te regelen in een restaurant dat al lang tevoren was volgeboekt. Dank The Orange Lotus, wij komen zeker weer terug!

Fam. Bruggenwirth • Reis naar Indonesië

The Orange Lotus

Dank voor de onvergetelijke reis naar Thailand en jullie perfecte organisatie! De excursies in Bangkok en Chang Mai waren echt een unieke beleving en ook aan onze hotelwensen was uitstekend voldaan. En dat jullie als verrassing zelfs onze favoriete wijn hadden geregeld aan boord van onze private yacht excursie bij Koh Samui, zegt echt precies hoe gedetailleerd en perfectionistisch jullie werken. Heel erg fijn, tot de volgende keer.

Dhr. en Mevr. Masselink • Reis naar Thailand

The Orange Lotus

Dank aan het hele team van The Orange Lotus, ons huwelijksjubileum had niet mooier gevierd kunnen worden! Tot in het kleinste detail hebben jullie aandacht besteedt om grootouders, kinderen en kleinkinderen een onvergetelijke reis te bezorgen. Ook onze wensen tijdens de reis zijn vlekkeloos vervuld.

Fam. Rutjes • Private Yacht Cruise Komodo en Sumba

Kom direct in contact met een van onze Luxury Travel Designers

Kies hiernaast een geschikte optie voor een afspraak met een van onze Luxury Travel Designers. Tot in het kleinste detail organiseren we je unieke reis!

Wil je eerst een oriënterend gesprek met een medewerker in Nederland, laat het ons weten.

  • Persoonlijk advies
  • Écht Maatwerk
  • Superieure Kennis
  • Concierge Service

Kom direct in contact met een van onze Luxury Travel Designers

Kies hiernaast een geschikte optie voor een afspraak met een van onze Luxury Travel Designers. Tot in het kleinste detail organiseren we je unieke reis!

Wil je eerst een oriënterend gesprek met een medewerker in Nederland, laat het ons weten.

  • Persoonlijk advies
  • Écht Maatwerk
  • Superieure Kennis
  • Concierge Service